Dell Precision 7530 i7-8750H - gdzie kupić?

To bardzo nowoczesny komputer, który został wykonany z myślą o profesjonalistach. Seria Precision marki Dell jest więc stworzona do pracy. Można kupować nowe urządzenia, jednak jesteśmy przekonani, że poleasingowy Dell Precision 7530 i7-8750H sprawdzi się doskonale nawet w przypadku bardziej zaawansowanej obróbki graficznej, wymagającej sporo mocy obliczeniowej. Warto jednak kupować w sprawdzonych sklepach. W laptopypoznan.pl każdy laptop jest dokładnie sprawdzany przed sprzedażą.

Dell Precision 7530 i7-8750H - dlaczego warto?

Poleasingowy Dell Precision 7530 i7-8750H to przede wszystkim niedrogi, a jednak zawodowy komputer, który dalej doskonale się sprawdza w profesjonalnych zastosowaniach, mimo że posiada kilkuletnie podzespoły - nadal stanowiące standard technologiczny. Laptop działa szybko, ma wygodne wymiary oraz ergonomiczną klawiaturę, uruchamia się w kilka sekund, a ponadto może się dobrze sprawdzić także podczas codziennego stosowania, choćby w zakresie zakupów online czy oglądania serwisów VOD.

Laptop Dell Precision 7530 i7-8750H - specyfikacja

Laptop Dell Precision 7530 to bardzo udany laptop klasy biznesowej, który został wyposażony w szybki procesor i7-8750H, będący doskonałym połączeniem wydajności i poboru mocy. Wspierają go 32 GB pamięci RAM, czyli odpowiednia ilość dla najbardziej wymagających programów graficznych. Warto wspomnieć również o matrycy IPS doskonale odwzorowującej kolory czy karcie graficznej Nvidia Quadro P2000M GDDR5, która jest doceniana przez profesjonalnych grafików. Korzystanie z komputera ułatwia dostępność USB 3.0 czy HDMI.

Laptop Dell Precision 7530 i7-8750H - cena

To bardzo dobra konstrukcja, dlatego nawet w przypadku premiery rynkowej laptop wyróżniał się świetnym współczynnikiem ceny do jakości, ze względu zarówno na swoją wydajność, ale też ergonomię i prostotę stosowania. W wersji poleasingowej można go otrzymać za naprawdę niewielkie pieniądze, a ponadto mieć pewność, że będzie dobrze spełniał swoje zadanie przez kolejne lata - każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane przed sprzedażą, dzięki czemu to świetna alternatywa dla nowych laptopów.

Laptop Dell Precision 7530 i7-8750H - opinie

To wydajne urządzenie, które jest doceniane głównie przez profesjonalistów w zakresie grafiki komputerowej. Jest to związane przede wszystkim z obecnością karty graficznej Nvidia Quadro P2000, która w przeciwieństwie do innych komponentów tego rodzaju jest przeznaczona głównie do zastosowania w programach graficznych, a więc nie sprawdzi się najlepiej np. w zakresie gier komputerowych - dlatego opinie użytkowników potwierdzają, że jest to przede wszystkim sprzęt do pracy, choć od czasu do czasu można go używać do rozrywki.