Laptop Dell Latitude 7480 i5 - czym się wyróżnia?

Pierwsze, co rzuca się w oczy zaraz po spojrzeniu na ten komputer, jest jego prosta, a zarazem bardzo elegancka linia. Nie ma tutaj podświetlanych czy krzykliwych, kolorowych elementów - obudowa oraz klawiatura w całości wykonane z czarnego tworzywa sprawiają doskonałe wrażenie minimalizmu. Podczas gdy w kwestii designu mamy prostotę, to w środku laptopa znajduje się nowoczesna technologia, która pozwoli na bezproblemową pracę - a w razie potrzeby - zapewni rozrywkę. Wysokiej jakości 14-calowa matryca sprawi zaś, że użytkowanie tego komputera w każdych warunkach staje się czystą przyjemnością.

Dlaczego warto zakupić laptopa Dell 7480?

Przede wszystkim - to bardzo dobre urządzenie przenośne, które w pełni zastąpi Ci komputer stacjonarny. Laptop jest wygodny w użyciu i wydajny, a do tego może bardzo długo pracować na zasilaniu z akumulatora, co również stanowi niezwykle istotną zaletą. Do tego komputer nie jest zbyt ciężki, co również stanowi ogromny atut - szczególnie dla osób, które często pracują poza domem lub biurem. Jeśli więc potrzebujesz sprzętu do pracy, który świetnie sprawdzi się również do rozrywki, a jednocześnie takiego, który możesz zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie, to Dell Latitude 7480 będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Laptop Dell Latitude 7480 i5 - specyfikacja

Sercem tego komputera jest wydajny procesor Intel Core i5-7300U wykonany w procesie technologicznym 14 nm o taktowaniu bazowym 2,6 GhZ (turbo 3,5 GhZ) oraz 2 rdzeniach i 4 wątkach. Chip posiada również zintegrowany układ graficzny Intel HD 620, który odpowiada za generowanie obrazu. Procesorowi akompaniuje aż 8 GB pamięci RAM DDR4, a na dane producent dołożył dysk SSD o pojemności 256 GB. Całości dopełnia wysokiej klasy matowa matryca o przekątnej 14 cali i wysokiej rozdzielczości. Dzięki tym cechom bez problemu wyświetlimy na ekranie ważne dokumenty czy obejrzymy ulubiony serial.

Dell Latitude 7480 i5 - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć ten konkretny model laptopa, jest to, ile będzie on kosztować. Istnieje dobra wiadomość dla ludzi lubiących oszczędzać - Dell Latitude 7480 w podanej wyżej specyfikacji to model sprzed 4 lat. To oznacza, że na rynku nie kupimy go już nowego. Prezentowany laptop istnieje jedynie w wersji „poleasingowej”, czyli pochodzącej z zapasów przedsiębiorstwa, które w ramach umowy leasingowej nabyło dużą ilość jednakowych komputerów. Gdy podpisana umowa się kończy - firma wymienia sprzęt na nowy i odsprzedaje ten eksploatowany dotychczas. Co istotne, takie laptopy nadal są w pełni sprawne oraz prezentują się świetnie.

Dell Latitude 7480 - opinie

Osoby, które zdecydowały się na zakup laptopa Dell Latitude 7480, są bardzo zadowolone z podjętej przez siebie decyzji. Wielu obecnych użytkowników tego komputera chwali jego świetną funkcjonalność, doskonałą wydajność, łatwość i wygodę w transporcie oraz przyjemność z użytkowania. W dodatku osoby, które nabyły ten laptop już jako poleasingowy, zaznaczają, że komputer jest w świetnym stanie - wygląda jak nowy, a kosztował ułamek ceny tego, co parę lat temu w sklepie. Wielu posiadaczy tego modelu zdecydowanie poleca go również ze względu na wytrzymałość oraz długi czas działania na baterii.